Vážení zákonní zástupci, vzhledem k možnosti od 8. června 2020 povolit návštěvu školy i pro žáky 2. stupně jsme připravili pro jednotlivé třídy a rozdělené skupiny rozpis konzultačních hodin (viz dokument Pravidla a organizace konzultačních hodin pro žáky 2. stupně). Rozdělení do skupin sdělí zákonným zástupcům třídní učitel v systému Komens v IS Bakaláři.

Žáci musí pedagogickému pracovníkovi při nástupu předat v písemné podobě podepsané Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (ke stažení níže). Pokud tak žák neučiní, nebude se moci konzultačních hodin zúčastnit.

Náplní konzultačních hodin bude především:

  • odevzdání učebnic
  • vyzvednutí osobních věcí ve skříňkách v šatně, popř. ve skříňce na chodbě (odnos zámků)
  • odevzdání prací z domácí přípravy

Vysvědčení žáků si mohou zákonní zástupci vyzvednout od 1. do 17. července 2020 v kanceláři školy každý pracovní den od 8:00 do 12:00 hodin.

Žáci devátých ročníků obdrží vysvědčení 30. června v 9:00 před budovou školy.

Přílohy

SouborPopisDatum přidání
pdf dochazka2stupen Pravidla a organizace konzultačních hodin pro žáky 2. stupně
3. 6. 2020 15:16
pdf příloha_čestné_prohlášení Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění
4. 5. 2020 15:31