Vážení rodiče,
pro všechny děti, které jste přihlásili na dříve zveřejněném formuláři k docházce od 25. května 2020, se nám podařilo zajistit rozdělení do skupin pro dopolední, popř. odpolední aktivity. Více v příspevku…

Ve středu 20. května 2020 jste obdrželi e-mail s informacemi o skupině, vyučujícím, učebně a nástupu do školy. Pokud jste e-mail neobdrželi, informujte nás co nejdříve.

V pondělí 25. května 2020 se dítě dostaví s čestným prohlášením ve stanovený čas před budovu školy. Aktivity dětí rozdělených do skupin se nebudou řídit standardním rozvrhem jednotlivých tříd! Dítě si s sebou vezme dvě roušky, psací potřeby a sešit na poznámky. Pomůcky na další dny budou určeny vyučujícími v jednotlivých skupinách.

pdf dochazka1stupen Pravidla a organizace docházky žáků 1. stupně
20. 5. 2020 14:23
pdf příloha_čestné_prohlášení Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění
7. 5. 2020 11:47