Přehled akcí: únor 2020

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
3.2.
(Po)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

HeL (2.B), NM (2.A)

 
4.2.
(Út)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

DO (3.A), MI (3.B)

 
6.2.
(Čt)
 

15:30-16:30

Edukativně stimulační skupinky

 

HeL, NM

16:45

Divadelní představení: Lucerna
Brno

 

HL, PV

 
10.2.
(Po)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

HeL (2.B), NM (2.A)

7:55-12:25

ZOO Vyškov

3.A

DO (3.A), PrA

 
11.2.
(Út)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

DO (3.A), MI (3.B)

7:55-12:25

ZOO Vyškov

1.A

PL, PPe (1.A)

 

Osvětim

9.A, 9.B, 9.C

LD (9.A), PV (9.C), VL (9.B)

 
12.2.
(St)
 

7:55-12:25

ZOO Vyškov

3.B

MI (3.B), PrA

 
13.2.
(Čt)
 

8:50-12:25

Divadlo B. Polívky: Brouk Pytlík
Brno

2.A, 2.B

HeL (2.B), NM (2.A)

15:00

Práce šk. psychologa

 

 

15:30-16:30

Edukativně stimulační skupinky

 

HeL, NM

 
17.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny v ZŠ

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
18.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny v ZŠ

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
19.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny v ZŠ

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
20.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny v ZŠ

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
21.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny v ZŠ

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
24.2.
(Po)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

HeL (2.B), NM (2.A)

 
25.2.
(Út)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

DO (3.A), MI (3.B)

9:50-12:25

Školní kolo: Známé slovo poezie

 

HL, PV, PD

 
26.2.
(St)
 

 

Okresní kolo Zeměpisné olympiády

 

SL

 
27.2.
(Čt)
 

15:30-16:30

Edukativně stimulační skupinky

 

HeL, NM

 
28.2.
(Pá)
 

 

Okrskové kolo: Známé slovo poezie

 

HL, PV

Zpracováno v systému Bakaláři