Přehled akcí: prosinec 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
2.12.
(Po)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

HeL (2.B), NM (2.A)

 
3.12.
(Út)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

DO (3.A), MI (3.B)

 
4.12.
(St)
 

17:45

Divadelní představení: Hana
Brno

 

HL, PV

 
5.12.
(Čt)
 

7:55-12:25

Mikulášská nadílka

9.A, 9.B, 9.C

LD (9.A), PV (9.C), VL (9.B)

12:30-14:55

Zkrácené vyučování

9.A, 9.B, 9.C

 

 
9.12.
(Po)
 

7:55- 9:35

Sportovní den II. stupně

8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

BA (8.A), ČK, DT (8.B), KM, LD (9.A), PV (9.C), PD, SP (8.C), VL (9.B)

7:55-12:25

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

HeL (2.B), NM (2.A)

9:50-12:25

Planetárium Brno

5.B

FL (5.B), PrA

9:50-11:30

Sportovní den II. stupně

6.A, 6.B, 7.A, 7.B

HL (7.B), KM, PD (6.A), SL (7.A), SoP (6.B), SP

 
10.12.
(Út)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

DO (3.A), MI (3.B)

9:50-12:25

Planetárium Brno

5.A

FJ, VI (5.A)

 

Mladý chemik
SŠ chemická Brno

 

BA

 

Vánoční výstava v DDM

 

 

 
11.12.
(St)
 

7:05-14:55

Exkurze do vozovny DPMB

8.C

SP (8.C), VL

7:55- 8:40

Vánoční výstava v DDM

1.B

PPe (1.B)

7:55-13:15

Za brněnskými pověstmi

7.B

HL (7.B), PrA

 

Vánoční výstava v DDM

 

 

 
12.12.
(Čt)
 

7:55- 9:35

Návštěva místní knihovny

2.A

NM (2.A)

7:55- 8:40

Vánoční výstava v DDM

1.B

LI (1.B)

9:50-14:55

Bruslení II. stupně
Rosice

6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

BA (7.A), ČK, DT (8.B), HL (7.B), KM, LD (9.A), PV (9.C), PoV, PD (6.A), SL (8.A), SoP (6.B), SP (8.C), VL (9.B)

 

Vánoční výstava v DDM

 

 

 
13.12.
(Pá)
 

7:55-12:25

Poznáváme Brno

6.A

PD (6.A), PrA

7:55- 9:35

Vánoční besídka

8.A, 8.B, 8.C

DT (8.B), SL (8.A), SP (8.C)

 
14.12.
(So)
 

 

Poznávací zájezd: Anglie

8.B, 8.C, 9.C

ČK (8.B), LA (8.C), PV (9.C)

 
15.12.
(Ne)
 

 

Poznávací zájezd: Anglie

8.B, 8.C, 9.C

ČK (8.B), LA (8.C), PV (9.C)

 
16.12.
(Po)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

HeL (2.B), NM (2.A)

 

Poznávací zájezd: Anglie

8.B, 8.C, 9.C

ČK (8.B), LA (8.C), PV (9.C)

 
17.12.
(Út)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

DO (3.A), MI (3.B)

7:55-13:15

Pravěk Moravy

6.B

DT, SoP (6.B)

 

Poznávací zájezd: Anglie

8.B, 8.C, 9.C

ČK (8.B), LA (8.C), PV (9.C)

 
18.12.
(St)
 

7:55- 8:40

Návštěva místní knihovny

1.B

LI (1.B)

 

Poznávací zájezd: Anglie

8.B, 8.C, 9.C

ČK (8.B), LA (8.C), PV (9.C)

 
19.12.
(Čt)
 

7:55- 8:40

Návštěva místní knihovny

1.A

PPe (1.A)

7:55-14:55

Vánoční Brno, Krypta Kapucínů

8.A

SL (8.A), SP

 

Poznávací zájezd: Anglie

8.B, 8.C, 9.C

ČK (8.B), LA (8.C), PV (9.C)

 
20.12.
(Pá)
 

7:55-11:30

Vánoční besídky a vánoční zpívání na schodech

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 9.A, 9.B

BA (7.A), DT, FR (4.A), FJ, FL (5.B), HL (7.B), HeL (2.B), LI (1.B), LD (9.A), MI (3.B), NM (2.A), PL, PPe (1.A), PoV, PD (6.A), PrA, RA, SL (8.A), SoP (6.B), SP, VL (9.B), VI (5.A)

11:40-13:15

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

18:00

Zpívání u obecního stromečku

 

 

 

Poznávací zájezd: Anglie

8.B, 8.C, 9.C

ČK (8.B), LA (8.C), PV (9.C)

Zpracováno v systému Bakaláři