Přehled akcí: listopad 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.11.
(Pá)
 

7:55-11:30

Halloween

3.A

PH (3.A)

7:55-12:25

Halloween

3.B

MI (3.B)

 
4.11.
(Po)
 

 

Florbal

 

KM, SP

 
6.11.
(St)
 

7:55- 9:35

Tajemství knihovny
návštěva obecní knihovny

2.B

HeL (2.B)

9:50-11:30

Návštěva místní knihovny

3.A

PH (3.A)

 
11.11.
(Po)
 

15:30-17:30

Třídní schůzky

 

 

 

Florbal

 

KM

 
12.11.
(Út)
 

7:55- 8:40

Program: Zuby
preventivní program

1.A

PPe (1.A)

8:50- 9:35

Program: Zuby
preventivní program

1.B

LI (1.B)

9:50-11:30

Program: Zuby
preventivní program

2.B

HeL (2.B)

10:45-11:30

Program: Zuby
preventivní program

2.A

NM (2.A)

 
13.11.
(St)
 

7:05-14:55

Exkurze do vozovny DPMB

8.B

DT (8.B), VL

7:55- 8:40

Návštěva místní knihovny

1.B

LI (1.B)

9:50-11:30

Návštěva místní knihovny

3.B

MI (3.B)

 
14.11.
(Čt)
 

7:55- 8:40

Návštěva místní knihovny

1.A

PPe

 
18.11.
(Po)
 

7:55- 8:40

Program: Zuby
preventivní program

5.A

FJ, VI (5.A)

8:50- 9:35

Program: Zuby
preventivní program

5.B

FL (5.B), PrA

9:50-10:35

Program: Zuby
preventivní program

3.A

PH (3.A)

 
19.11.
(Út)
 

7:55-12:25

Jak zvířátka zdomácněla
environmentální výchova

2.A

NM (2.A), PrA

 
20.11.
(St)
 

7:55-12:25

Jak zvířátka zdomácněla
environmentální výchova

2.B

HeL (2.B), PL

11:40-13:15

Školní kolo Dějepisné olympiády

 

PV

14:00-16:00

Jarmark - Abeceda peněz
Česká spořitelna Rosice

4.B

KMi, HrR (4.B)

 
21.11.
(Čt)
 

7:55-12:25

Jak zvířátka zdomácněla
environmentální výchova

1.B

LI (1.B), PrA

 
22.11.
(Pá)
 

7:55-12:25

Veletrh SŠ

8.A, 8.B, 8.C

DT (8.B), LA, SL (8.A), SP (8.C)

 
26.11.
(Út)
 

7:55- 8:40

Program: Zuby
preventivní program

4.B

HrR (4.B), RJA

8:50- 9:35

Program: Zuby
preventivní program

4.A

FR, PL

9:50-10:35

Program: Zuby
preventivní program

3.B

MI (3.B)

 
27.11.
(St)
 

7:55-12:25

Vida Brno

3.A, 3.B

MI (3.B), PH (3.A), PrA

15:00-17:00

Jarmark - Abeceda peněz
Česká spořitelna Rosice

4.A

FR (4.A), PL

Zpracováno v systému Bakaláři