Přehled akcí: září 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
2.9.
(Po)
 

7:55- 8:40

Slavnostní zahíjení školního roku

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

BA (7.A), DT (8.B), FR (4.A), FL (5.B), HL (7.B), HeL (2.B), HrR (4.B), LI (1.B), LD (9.A), MI (3.B), NM (2.A), PH (3.A), PV (9.C), PPe (1.A), PD (6.A), SL (8.A), SoP (6.B), SP (8.C), VL (9.B), VI (5.A)

8:50-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
3.9.
(Út)
 

7:55-11:30

Třídnické práce ve třídě

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B

BA (7.A), DT (8.B), FR (4.A), FL (5.B), HL (7.B), HeL (2.B), HrR (4.B), LD (9.A), MI (3.B), NM (2.A), PH (3.A), PD (6.A), SL (8.A), SoP (6.B), SP (8.C), VL (9.B), VI (5.A)

7:55-11:30

Třídnické práce ve třídě

9.C

PV (9.C)

7:55-10:35

Třídnické práce ve třídě

1.A, 1.B

LI (1.B), PPe (1.A)

10:45-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B

 

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
4.9.
(St)
 

7:55-11:30

Třídnické práce ve třídě

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B

BA (7.A), DT (8.B), FR (4.A), FL (5.B), HL (7.B), HeL (2.B), HrR (4.B), LD (9.A), MI (3.B), NM (2.A), PH (3.A), PD (6.A), SL (8.A), SoP (6.B), SP (8.C), VL (9.B), VI (5.A)

7:55-10:35

Třídnické práce ve třídě

1.A, 1.B

LI (1.B), PPe (1.A)

7:55-11:30

Třídnické práce ve třídě

9.C

PoV (9.C)

10:45-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B

 

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
5.9.
(Čt)
 

10:45-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B

 

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
6.9.
(Pá)
 

7:55- 8:40

Adopce zvířátka v ZOO

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B

FR (4.A), FJ, FL (5.B), HeL (2.B), HrR (4.B), LI (1.B), MI (3.B), NM (2.A), PH (3.A), PL, PPe (1.A), RA, VI (5.A)

10:45-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B

 

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B, 9.C

 

 
9.9.
(Po)
 

16:30-17:30

Třídní schůzky

 

 

 
10.9.
(Út)
 

7:55- 8:40

Projekt . Česká spořitelna

4.B

HrR (4.B)

 
16.9.
(Po)
 

 

Archeoskanzen
Velká Morava

7.A, 7.B

HL (7.B), SoP (7.A)

 
17.9.
(Út)
 

7:55- 9:35

Projekt . Česká spořitelna

4.B

HrR (4.B)

Zpracováno v systému Bakaláři