Přehled akcí: červen 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
3.6.
(Po)
 

7:55-12:25

Dopravní výchova
Oslavany

4.B

FJ, FL (4.B)

 

Školní výlet: Jeseníky

7.C

LD, SP (7.C)

 
4.6.
(Út)
 

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

8.B

BA, VL (8.B)

 

Školní výlet: Jihlava

5.A

PH (5.A)

 

Školní výlet: Jeseníky

7.C

LD, SP (7.C)

 
5.6.
(St)
 

7:30-15:00

Školní výlet: Mikulov

3.B

HrR (3.B), PL

 

Školní výlet: Jihlava

5.A

PH (5.A)

 

Školní výlet: Jeseníky

7.C

LD, SP (7.C)

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

8.B

BA, VL (8.B)

 
6.6.
(Čt)
 

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

8.B

BA, VL (8.B)

 

Česko se hýbe

 

LD, PL

 
7.6.
(Pá)
 

7:55-12:25

Den dětí
Muzeum železnic a honba za pokladem

5.A, 5.B

MI (5.B), PH (5.A)

7:55-11:30

Úzkorozchodná železnice: jízda vláčkem

1.A, 1.B, 2.A

SMdr, HeL (1.B), LI (2.A), NM (1.A)

 

Školní výlet: Svratka

2.B, 3.A

FR (3.A), PL, PPe (2.B)

 
10.6.
(Po)
 

 

Školní výlet: Pelhřimov

9.A

FR, PD (9.A)

 
11.6.
(Út)
 

7:55-13:15

ŠV: Juppark

7.B

DT (7.B), PrA

 

Školní výlet: Pelhřimov

9.A

FR, PD (9.A)

 
12.6.
(St)
 

 

Školní výlet: Šiklův mlýn

4.A, 4.B

FJ, FL (4.B), VI (4.A)

 

Školní výlet: Pelhřimov

9.A

FR, PD (9.A)

 
13.6.
(Čt)
 

7:30-14:00

Školní výlet: Čejkovice

2.A, 5.B

LI (2.A), MI (5.B)

 

Školní výlet: Lednice

6.A

BA (6.A), LA

 
14.6.
(Pá)
 

 

Školní výlet: Lednice

6.A

BA (6.A), LA

 
19.6.
(St)
 

7:55-13:15

Školní výlet: Lamacentrum Brno

1.A, 1.B

HeL (1.B), NM (1.A)

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
20.6.
(Čt)
 

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
21.6.
(Pá)
 

7:55-11:30

Sportovní den I. stupně

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B

FR (3.A), FJ (4.A), FL (4.B), HeL (1.B), HrR (3.B), LI (2.A), NM (1.A), PL, PPe (2.B), PrA

7:55-11:30

Turnaj v míčových hrách

5.A, 5.B

MI (5.B), PH (5.A)

7:55-11:30

Sportovní den

9.A

PD

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
24.6.
(Po)
 

7:55-11:30

Sportovní den II. stupně

6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

BA (6.A), DT (7.B), HL (6.B), KM, LD (8.A), PV (8.C), PoV, PD (9.A), PrA, RJA, SL (7.A), SoP, SP (7.C), SMa, VL (8.B)

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
25.6.
(Út)
 

7:55- 8:40

Slavnostní ukončení školního roku

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

BA (6.A), BR, DT (7.B), FR (3.A), FJ, FL (4.B), HL (6.B), HeL (1.B), HrR (3.B), KM, LI (2.A), LD (8.A), LA, MI (5.B), NM (1.A), PH (5.A), PL, PeP, PV (8.C), PPe (2.B), PoV, PP, PD (9.A), PrA, RJA, SL (7.A), SoP, SZ, SP (7.C), SMa, VL (8.B), VI (4.A)

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
26.6.
(St)
 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
27.6.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
28.6.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

Zpracováno v systému Bakaláři