Přehled akcí: květen 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
2.5.
(Čt)
 

7:55-12:25

Projektový týden II. stupně

6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

BA (9.A), DT, HL (7.B), LD, LA (8.A), PV (6.A), PoV, PD (6.B), PrA, RJA, SL (7.A), SoP (8.C), SP, SMa (7.C), VL (8.B)

7:55-11:30

Projektové dny: Jsem školák
pasování na čtenáře

1.A, 1.B

HeL (1.B), NM (1.A)

 

Přijímací řízení MŠ

 

 

 
3.5.
(Pá)
 

7:55-12:25

Divadelní představení: Radost

3.A, 3.B

FR (3.A), HrR (3.B)

7:55-11:30

Projektové dny: Jsem školák
pasování na čtenáře

1.A, 1.B

HeL (1.B), NM (1.A)

7:55-11:30

Projektový týden II. stupně

6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

BA (9.A), DT, HL (7.B), LD, LA (8.A), PV (6.A), PoV, PD (6.B), PrA, RJA, SL (7.A), SoP (8.C), SP, SMa (7.C), VL (8.B)

 

Přijímací řízení MŠ

 

 

 

Česko se hýbe

 

LD, PL

 
6.5.
(Po)
 

 

Ředitelské volno v ZŠ

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
7.5.
(Út)
 

 

Ředitelské volno v ZŠ

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
9.5.
(Čt)
 

7:55-11:30

Projektové dny

2.A

LI (2.A)

7:55-13:15

Projektový den: Brněnské podzemí

3.A

FR (3.A), PL

16:00

Projektové dny

2.B

PPe (2.B), PD

 
10.5.
(Pá)
 

7:55-11:30

Projektové dny

2.B

PPe (2.B), PD

7:55-12:25

Projektové den: Střípky z naší třídy

3.A

FR (3.A), PL

7:55-11:30

Projektové dny

2.A

LI (2.A)

 
13.5.
(Po)
 

 

Školní výlet: Jeseníky

8.A

LD (8.A), SP

 

Příjímací zkoušky SŠ
náhradní termín

 

 

 
14.5.
(Út)
 

 

Školní výlet: Jeseníky

8.A

LD (8.A), SP

 

M - cup

 

KM

 

Příjímací zkoušky SŠ
náhradní termín

 

 

 
15.5.
(St)
 

7:55-11:30

Lesní pedagogika

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A

FR (3.A), HeL (1.B), LI (2.A), NM (1.A), PL, PPe (2.B)

 

Školní výlet: Jeseníky

8.A

LD (8.A), SP

 
16.5.
(Čt)
 

15:45

Akademie MŠ
Dělnický dům Zastávka

 

 

 
17.5.
(Pá)
 

7:55-11:30

Lesní pedagogika

3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B

FJ, FL (4.B), HrR (3.B), MI (5.B), PH (5.A), VI (4.A)

 
21.5.
(Út)
 

 

Školní výlet: Kutná Hora

6.B

HL (6.B), PD

 

Školní výlet: Hranice na Moravě

7.A

PrA, SL (7.A)

 
22.5.
(St)
 

 

Školní výlet: Kutná Hora

6.B

HL (6.B), PD

 

Školní výlet: Hranice na Moravě

7.A

PrA, SL (7.A)

 
23.5.
(Čt)
 

 

Školní výlet: Kutná Hora

6.B

HL (6.B), PD

 

Školní výlet: Hranice na Moravě

7.A

PrA, SL (7.A)

 
28.5.
(Út)
 

 

Školní výlet: Královehradecko

8.C

PV (8.C), PoV

 
29.5.
(St)
 

7:55-12:25

Dopravní výchova
Oslavany

4.A

FJ, VI (4.A)

 

Školní výlet: Královehradecko

8.C

PV (8.C), PoV

 
30.5.
(Čt)
 

 

Školní výlet: Královehradecko

8.C

PV (8.C), PoV

Zpracováno v systému Bakaláři