Vážení zákonní zástupci, od 14. 6. 2021 bude z důvodu opravy povrchu vozovky obousměrně uzavřena silnice č. 395 v úseku od křižovatky se silnicí č. 23 (trojúhelník u přechodu) až po hranici obce Zastávka směrem na Zbraslav.

Upozorňujeme občany, žáky, rodiče a zaměstnance školy, že z důvodu pokládky nového živičného povrchu nebude od pátku 18. 6. 2021 od 5:00 hodin do soboty 19. 6. 2021 do 6:00 hodin možné vjíždět z ulice Lípová do lokality ulic U Školy, Komenského a Brusy. Tato uzávěra platí také pro všechny vjezdy od nemovitostí na pravé straně komunikace Lípová v celé trase, včetně ulice Kopečky, ve směru na Zbraslav. Po tuto dobu neplatí ani možnost využít objízdnou trasu přes ulici Sportovní! Prosíme o respektování této dočasné uzávěry a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Příjezd k areálu škol bude velmi komplikovaný pouze po objízdné trase vedoucí ulicemi Hutní osada a Sportovní. Doporučujeme proto,  pokud možno, do areálu škol na adrese U Školy nezajíždět!

Z důvodu rekonstrukce povrchu silnice II/395 bude ulice Lípová od 14. 6. 2021 do 24. 6. 2021 uzavřena. Objízdná trasa bude vedena přes Vysoké Popovice – Rapotice – Újezd u Rosic. Obyvatelům ulic U Školy, Komenského a Brusy bude umožněn příjezd přes ulici Hutní osada a ulici Sportovní (kolem Domova pro seniory). Tato trasa bude určena také pro zajištění služeb zásobování, svoz komunálního odpadu apod.

Žádáme o dodržování dopravního značení.

Přílohy

Soubor Popis Datum přidání
pdf uzavirka Uzavírka ulice Lípová.
10. 6. 2021 07:43