V naší škole NEDOCHÁZÍ od 3. do 7. května 2021 ani v souvislosti se změněným opatřením Ministerstva zdravotnictví ke změnám v provozu školy a školní družiny.

Dle opatření se umožňuje přítomnost žáků v některých krajích. Více v dokumentu níže.

Preventivní antigenní test se ve školách, kde doposud probíhalo s frekvencí dvakrát týdně, nově provádí s frekvencí jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti dítěte/žáka/studenta ve škole v daném týdnu. Preventivní test se provádí bezprostředně po příchodu do školy. Nebude-li dítě, žák nebo student přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.

Přílohy

SouborPopisDatum přidání
pdf Informace pro školy a školská zařízení_změny Změny v opatřeních k provozu škol od 3. května
30. 4. 2021 08:41