Přehled akcí: duben 2019

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
2.4.
(Út)
 

13:30-17:00

Zápid do ZŠ

 

FR, FL, HrR, MI, PH, VI

15:00-16:00

Edukativně stimulační skupinky

 

LI, PPe

 
3.4.
(St)
 

14:00-16:00

Zápid do ZŠ

 

HeL, LI, NM, PPe, VI

 
5.4.
(Pá)
 

8:50-12:25

Divadelní představení: Princezna na hrášku

2.A, 2.B

LI (2.A), PPe (2.B)

 
8.4.
(Po)
 

7:55- 9:35

Pythagoriáda

6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C

BA (6.A), DT (7.B), HL (6.B), LD (8.A), PV (8.C), SL (7.A), SP (7.C), VL (8.B)

 
9.4.
(Út)
 

15:00-16:00

Edukativně stimulační skupinky

 

LI, PPe

 

Okresní kolo MO Z 6, 7, 8

 

BR, SMa

 
11.4.
(Čt)
 

9:00-10:15

Environmentální výchova
I. stupeň

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A

FR, HeL (3.A), LI (2.A), NM (1.A), PL, PPe (2.B)

10:15-11:30

Environmentální výchova
I. stupeň

3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B

FJ, FL (4.B), HrR (3.B), MI (5.B), PH (5.A), VI (4.A)

 
12.4.
(Pá)
 

 

Přijímací zkoušky 9. r.

9.A

 

 
15.4.
(Po)
 

7:55-13:15

Výukový program v ZOO

5.A, 5.B

MI (5.B), PH (5.A)

15:30-17:00

Třídní schůzky

 

 

 

Přijímací zkoušky 9. r.

9.A

 

 
16.4.
(Út)
 

15:00-16:00

Edukativně stimulační skupinky

 

LI, PPe

 

Přijímací zkoušky 7. r.
7. ročník bude spojen do dvou tříd, rozvrh podle 7. A a 7. B.

7.C

 

 

M - cup

 

KM

 
17.4.
(St)
 

7:55-11:30

Projektový den: Velikonoce

2.A

LI (2.A)

 

Přijímací zkoušky 7. r.
7. ročník bude spojen do dvou tříd, rozvrh podle 7. A a 7. B.

7.C

 

 
18.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
19.4.
(Pá)
 

 

Velký pátek

 

 

 
22.4.
(Po)
 

 

Velikonoční pondělí

 

 

 
23.4.
(Út)
 

7:55-12:25

Divadlo Bolka Polívky: O statečném kováři Mikešovi

1.A, 1.B

HeL (1.B), NM (1.A)

 

Úřad práce
volba povolání

8.C

PV (8.C), PoV

 
24.4.
(St)
 

 

M - cup

 

KM

 
25.4.
(Čt)
 

 

Poznávací zájezd do Vídně

8.A, 8.B, 8.C

LD (8.A), PV (8.C), PoV, SP (8.B)

 
26.4.
(Pá)
 

8:50-11:30

Výstava myslivosti

5.A, 5.B

MI, PH

 
29.4.
(Po)
 

7:55-12:25

Projektový týden II. stupně

6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

BA (9.A), DT, HL (7.B), LD, LA (8.A), PV (6.A), PoV, PD (6.B), PrA, RJA, SL (7.A), SoP (8.C), SP, SMa (7.C), VL (8.B)

 
30.4.
(Út)
 

7:55-12:25

Projektový týden II. stupně

6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

BA (9.A), DT, HL (7.B), LD, LA (8.A), PV (6.A), PoV, PD (6.B), PrA, RJA, SL (7.A), SoP (8.C), SP, SMa (7.C), VL (8.B)

Zpracováno v systému Bakaláři