Přehled akcí: září 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
3.9.
(Po)
 

7:55- 8:40

Slavnostní zahájení školního roku

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

BA (6.A), DT (7.B), FR (3.A), FL (4.B), HL (6.B), HeL (1.B), HrR (3.B), LI (2.A), LD (8.A), MI (5.B), NM (1.A), PH (5.A), PV (8.C), PPe (2.B), PD (9.A), SL (7.A), SP (7.C), VL (8.B), VI (4.A)

8:50-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
4.9.
(Út)
 

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 

Třídnícké práce

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

BA (6.A), DT (7.B), FR (3.A), FL (4.B), HL (6.B), HeL (1.B), HrR (3.B), LI (2.A), LD (8.A), MI (5.B), NM (1.A), PH (5.A), PV (8.C), PPe (2.B), PD (9.A), SL (7.A), SP (7.C), VL (8.B), VI (4.A)

 
5.9.
(St)
 

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 

Třídnícké práce

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

BA (6.A), DT (7.B), FR (3.A), FL (4.B), HL (6.B), HeL (1.B), HrR (3.B), LI (2.A), LD (8.A), MI (5.B), NM (1.A), PH (5.A), PV (8.C), PPe (2.B), PD (9.A), SL (7.A), SP (7.C), VL (8.B), VI (4.A)

 
6.9.
(Čt)
 

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
7.9.
(Pá)
 

7:55- 8:40

Vyhlašování adopce zvířátka

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B

FR (3.A), FL (4.B), HeL (1.B), HrR (3.B), LI (2.A), MI (5.B), NM (1.A), PH (5.A), PPe (2.B), VI (4.A)

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A

 

 
10.9.
(Po)
 

16:30-17:30

Třídní schůzky

 

 

 
11.9.
(Út)
 

 

Plavecký výcvik 3. ročník

3.A, 3.B

FR (3.A), HrR (3.B)

 
12.9.
(St)
 

 

Plavecký výcvik 2. ročník

2.A, 2.B

LI (2.A), PPe (2.B)

 
18.9.
(Út)
 

 

Plavecký výcvik 3. ročník

3.A, 3.B

FR (3.A), HrR (3.B)

 
19.9.
(St)
 

 

Plavecký výcvik 2. ročník

2.A, 2.B

LI (2.A), PPe (2.B)

 
25.9.
(Út)
 

 

Plavecký výcvik 3. ročník

3.A, 3.B

FR (3.A), HrR (3.B)

 
26.9.
(St)
 

 

Dopravní výchova Oslavany

4.A

FL, VI (4.A)

 

Plavecký výcvik 2. ročník

2.A, 2.B

LI (2.A), PPe (2.B)

 
27.9.
(Čt)
 

7:55-12:25

Sportovní den I. stupně

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B

FR (3.A), FL (4.B), HrR (3.B), LI (2.A), MI (5.B), PH (5.A), PPe (2.B), VI (4.A)

 
28.9.
(Pá)
 

 

Státní svátek

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři