Přehled akcí: červen 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.6.
(Pá)
 

0:00

Informace ke GDPR
V rámci akce pořádané naší školou budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace akce. Naše škola nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

 

 

7:55-12:25

Projektový den, DDM Zastávka.

2.B

HrR (2.B), PH

 

Projektové dny, ZŠ a DDM Zastávka.

3.A

PH (3.A), SeM

 

Školní výlet: Punkevní jeskyně

1.B, 2.A

FR (2.A), PL, PPe (1.B)

 

Školní výlet: Adršpach

9.B

HL (9.B), PD (9.B)

 
2.6.
(So)
 

 

Den dětí, Čechie.

 

 

 
4.6.
(Po)
 

14:00

Projektový den, DDM Zastávka.

3.B

HeL (3.B), PH (3.B)

 

Projektové dny

4.A, 4.B

MI (4.B), NM (4.A), PL

 
5.6.
(Út)
 

0:00-12:30

Projektový den, DDM Zastávka

3.B

HeL (3.B)

 

Projektové dny

4.A, 4.B

MI (4.B), NM (4.A), PL

 

Školní výlet: Olomouc

6.B

DT, RJA

 

Školní výlet: Mohelnice

7.C

PV (7.C), PoV (7.C)

 

Školní výlet: Telč

7.B

BA (7.B), VL (7.B)

 
6.6.
(St)
 

 

Školní výlet: Telč

7.B

BA (7.B), VL (7.B)

 

Školní výlet: Mohelnice

7.C

PV (7.C), PoV (7.C)

 

Sportovní olympiáda: Kahan, Čechie

9.A, 9.B

HL (9.B), KM (9.A)

 

Školní výlet: Olomouc

6.B

DT, RJA

 

Projektové dny

4.A, 4.B

MI (4.B), NM (4.A), PL

 
7.6.
(Čt)
 

 

Školní výlet: Telč

7.B

BA (7.B), VL (7.B)

 

Školní výlet: Mohelnice

7.C

PV (7.C), PoV (7.C)

 

Sportovní olympiáda I. stupeň, Zbýšov

4.B

MI (4.B), NM

 
8.6.
(Pá)
 

 

Den dětí, Okrouhlík

2.A

FR (2.A), PL

 
12.6.
(Út)
 

 

Školní výlet: Olomouc

6.C

LD (6.C), PoD (6.C)

 

Školní výlet: Jihlava

5.B

FL (5.B), VI

 
13.6.
(St)
 

 

Školní výlet, Lednice

2.B, 3.A

HrR (2.B), PH (3.A)

 

Školní výlet: Olomouc

6.C

LD (6.C), PoD (6.C)

 

Školní výlet: Jihlava

5.B

FL (5.B), VI

 
14.6.
(Čt)
 

 

Re: Publica 2018

9.A, 9.B

PV (9.B), SP (9.A)

 
19.6.
(Út)
 

 

Školní výlet: Jihlava

5.A

FL (5.A), VI

 
20.6.
(St)
 

 

Školní výlet: Jihlava

5.A

FL (5.A), VI

 

Muzeum průmyslových železnic

2.A

FR (2.A), RJA

 
25.6.
(Po)
 

7:55-11:30

Sportovní den II. stupně

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

BA (9.A), DT (6.B), HL (9.B), KM, LD (7.A), PV (7.C), PoV, PoD (6.C), PD (8.A), PrA, RJA, SL (6.A), SoP, SP, VL (7.B)

 
28.6.
(Čt)
 

7:55-11:30

Sportovní den I. stupně

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B

FR (2.A), HeL (3.B), HrR (2.B), LI (1.A), MI (4.B), NM (4.A), PH (3.A), PL, PPe (1.B), SeM

 

Ekologická výchova, Tišnov

5.A, 5.B

FJ, FL (5.B), VI (5.A)

 
29.6.
(Pá)
 

8:00

Slavnostní ukončení školního roku
Přejeme všem krásné prázdniny.

 

 

10:00

Rozloučení s deváťáky

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři