Přehled akcí: duben 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
2.4.
(Po)
 

 

Velikonoční pondělí

 

 

 

Poznávací zájezd: Anglie

9.B

LD (9.B), LA (9.B)

 
3.4.
(Út)
 

 

Zápis do ZŠ

 

 

 

Poznávací zájezd: Anglie

9.B

LD (9.B), LA (9.B)

 
4.4.
(St)
 

 

Zápis do ZŠ

 

 

 

Poznávací zájezd: Anglie

9.B

LD (9.B), LA (9.B)

 
5.4.
(Čt)
 

 

Poznávací zájezd: Anglie

9.B

LD (9.B), LA (9.B)

 
6.4.
(Pá)
 

7:55-11:30

Přírodní vědy jinak
regionální soutěž

 

BR, DT, HR, KM, PoD, VL

 

Poznávací zájezd: Anglie

9.B

LD (9.B), LA (9.B)

 
7.4.
(So)
 

 

Poznávací zájezd: Anglie

9.B

LD (9.B), LA (9.B)

 
9.4.
(Po)
 

7:55-12:25

Projektové vyučování: Vida park Brno

1.A, 1.B

LI (1.A), PL (1.B), PPe (1.B)

15:30-17:00

Třídní schůzky

 

 

 
11.4.
(St)
 

7:55-12:25

Divadlo Radost, Brno
Pipi Dlouhá punčocha

4.A, 4.B

MI (4.B), NM (4.A), PL (4.B)

 
12.4.
(Čt)
 

7:55-12:25

Edukativní program, Brno
Jak se pečou koláče?

4.A, 4.B

MI (4.B), NM (4.A), PL (4.B)

 

Přijímací řízení 9. ročník

9.A, 9.B

 

 
13.4.
(Pá)
 

 

Přijímací řízení 7. ročník

7.B

 

 
16.4.
(Po)
 

7:55-12:25

Vida Brno

2.A, 2.B

FR (2.A), HrR (2.B), PL (2.B)

 
17.4.
(Út)
 

 

Matematická olympiáda
6., 7. a 8. ročník Šlapanice

 

BR, PoD

 
20.4.
(Pá)
 

9:00-10:15

Environmentální výchova: Ikaros
projektové vyučování záchranné stanice

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B

FR (2.A), HeL (3.B), HrR (2.B), LI (1.A), PH (3.A), PPe (1.B), SeM (3.A)

10:15-11:30

Environmentální výchova: Ikaros
projektové vyučování záchranné stanice

4.A, 4.B, 5.A, 5.B

FJ (5.A), FL (5.B), MI (4.B), NM (4.A), PL (4.B), VI (5.A)

 
23.4.
(Po)
 

 

Návštěva SŠ: Brno Bosonohy

9.A, 9.B

PoD (9.B), VL (9.A)

 
24.4.
(Út)
 

7:55-12:25

Projektový týden II. stupně

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 9.A, 9.B

BA (9.A), DT (9.A), HL (7.B), LD (6.B), PV (6.A), PoV (6.C), PoD (8.A), PrA (7.A), RJA (6.B), SL (7.B), SoP, SP (9.B), VL (8.A)

 
25.4.
(St)
 

7:55-12:25

Projektový týden II. stupně

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 9.A, 9.B

BA (9.A), DT (9.A), HL (7.B), LD (6.B), PV (6.A), PoV (6.C), PoD (8.A), PrA (7.A), RJA (6.B), SL (7.B), SoP, SP (9.B), VL (8.A)

 
26.4.
(Čt)
 

7:55-12:25

Projektový týden II. stupně

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 9.A, 9.B

BA (9.A), DT (9.A), HL (7.B), LD (6.B), PV (6.A), PoV (6.C), PoD (8.A), PrA (7.A), RJA (6.B), SL (7.B), SoP, SP (9.B), VL (8.A)

 
27.4.
(Pá)
 

7:55-12:25

Projektový týden II. stupně

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 9.A, 9.B

BA (9.A), DT (9.A), HL (7.B), LD (6.B), PV (6.A), PoV (6.C), PoD (8.A), PrA (7.A), RJA (6.B), SL (7.B), SoP, SP (9.B), VL (8.A)

 
30.4.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

 

Zpracováno v systému Bakaláři