Přehled akcí: leden 2018

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.1.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

 

 
2.1.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

 

 
3.1.
(St)
 

 

Zahájení výuky v ZŠ v novém kalendářním roce

 

 

 
4.1.
(Čt)
 

8:50-10:35

Anglické divadlo
DD Zastávka

3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B

FJ (5.A), FL (5.B), HeL (3.B), MI (4.B), NM (4.A), PH (3.A), PL (4.B), VI (5.A)

10:45-12:25

Anglické divadlo
DD Zastávka

6.A, 6.B, 6.C, 7.B, 7.C

DT (6.B), PV (7.C), PoV (7.C), PoD (6.C), RJA (6.B), SL (6.A), VL (7.B)

11:40-13:15

Anglické divadlo
DD Zastávka

7.A, 8.A, 9.A, 9.B

BA (9.A), HL (9.B), LD (7.A), PD (8.A), PrA (7.A)

 
5.1.
(Pá)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

HeL (3.B), PH (3.A)

 
8.1.
(Po)
 

7:55-11:30

Školní kolo soutěže z anglického jazyka

 

LD, LA

 
9.1.
(Út)
 

7:55-11:30

Školní kolo soutěže z anglického jazyka

 

BA, LA

 
12.1.
(Pá)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

HeL (3.B), PH (3.A)

 
16.1.
(Út)
 

 

Okresní kolo Dějepisné olympiády

 

PV

 
19.1.
(Pá)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

HeL (3.B), PH (3.A)

 
22.1.
(Po)
 

 

Výchovný koncert
DD Zastávka

 

 

 
24.1.
(St)
 

 

Návštěva Anthrophosu

6.C

PV (6.C), PoD (6.C)

 

Okresní kolo MO Z5 a Z9

 

 

 
26.1.
(Pá)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

HeL (3.B), PH (3.A)

 

Planeta Země
výukový program

7.A, 7.B, 7.C

LD, PrA, SL, VL

 
29.1.
(Po)
 

7:55-12:25

Planetárium Brno
Ptačí ostrov

1.A, 1.B

LI (1.A), PPe (1.B)

16:00

Třídní schůzky
-informativní třídní schůzky pro zákonné zástupce dětí z 5. , 7. a 9. ročníku (přijímací řízení) -informativní třídní schůzky pro zákonné zástupce dětí ze 7. ročníku (lyžařský kurz)

 

 

 

Okresní kolo Olympiády v českém jazyce

 

HL

 
31.1.
(St)
 

7:55-10:35

Výstava paličkování s ukázkami techniky

 

 

10:45-11:30

Ukončení I. pololetí
vysvědčení

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

BA (9.A), DT (6.B), FR (2.A), FL (5.B), HL (9.B), HeL (3.B), HrR (2.B), LI (1.A), LD (7.A), MI (4.B), NM (4.A), PH (3.A), PV (7.C), PPe (1.B), PoD (6.C), PD (8.A), SL (6.A), VL (7.B), VI (5.A)

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

 

Zpracováno v systému Bakaláři