Přehled akcí: prosinec 2017

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.12.
(Pá)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

HeL (3.B), PH (3.A)

 
4.12.
(Po)
 

7:55-11:30

Mikulášský turnaj

 

KM, PD, SP

 
5.12.
(Út)
 

7:55-11:30

Mikulášská nadílka

9.A, 9.B

BA (9.A), HL (9.B)

11:40-14:55

Zkrácené vyučování pro 9. ročník

9.A, 9.B

 

 
6.12.
(St)
 

 

Jak se pečou čerti
projektové vyučování, Brno

5.A, 5.B

FJ (5.A), FL (5.B), VI (5.A)

 

Soutěž: Mladý chemik
Brno

 

BA

 
7.12.
(Čt)
 

9:50-11:30

Návštěva místní knihovny
moderní pohádka

3.A

PH (3.A)

 

Brněnské podzemí

9.B

HL (9.B), PV (9.B)

 
8.12.
(Pá)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

HeL (3.B), PH (3.A)

 
11.12.
(Po)
 

7:55-11:30

Školní kolo Zeměpisné olympiády

 

SL

 
12.12.
(Út)
 

 

Stavba jako Brno
výukový program

7.B

VL (7.B), VI (7.B)

 
13.12.
(St)
 

9:50-11:30

Moderní pohádka
návštěva místní knihovny

3.B

HeL (3.B)

 

Vánoční Brno

6.B

DT (6.B), RJA (6.B)

 
15.12.
(Pá)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

HeL (3.B), PH (3.A)

 

Projektové vyučování: Jak se pečou Vánoce?

4.A, 4.B

MI (4.B), NM (4.A), PL (4.B)

 

Brněnské podzemí

6.A, 6.C

PoD (6.C), RJA (6.C), SL (6.A)

 
20.12.
(St)
 

8:50-12:25

Bruslení II. stupně

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

BA (9.A), DT (6.B), HL (9.B), KM, LD (7.A), PV (7.C), PoV, PoD (6.C), PD (8.A), PrA, RJA, SL (6.A), SP, VL (7.B)

 
21.12.
(Čt)
 

7:55-11:30

Mimořádné situace
projektové vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

BA (9.A), DT (6.B), FR (2.A), FJ (5.A), FL (5.B), HL (9.B), HeL (3.B), HrR (2.B), HM (4.B), LI (1.A), LD (7.A), MI (4.B), NM (4.A), PH (3.A), PL (5.A), PV (7.C), PPe (1.B), PoV (7.C), PoD (6.C), PD (8.A), PrA (7.C), RJA (6.B), SeM (7.A), SL (6.A), SP (3.A), VL (7.B), VI (5.A)

11:40-14:55

Zkrácené vyučování

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

 

17:00

Spaní ve škole

9.A

BA, LA

 
22.12.
(Pá)
 

7:55-12:25

Plavecký výcvik

3.A, 3.B

HeL (3.B), PH (3.A)

7:55-11:30

Vánoční besídky a zpívání na schodech

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

BA (9.A), DT (6.B), FR (2.A), FJ, FL (5.B), HL (9.B), HeL (3.B), HrR (2.B), LI (1.A), LD (7.A), MI (4.B), NM (4.A), PH (3.A), PL, PV (7.C), PPe (1.B), PoV, PoD (6.C), PD (8.A), PrA, RJA, SeM, SL (6.A), VL (7.B), VI (5.A)

11:40-13:15

Zkrácené vyučování

3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 9.A, 9.B

 

18:00

Zpívání u obecního stromečku

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři