Přehled akcí: červen 2016

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.6.
(St)
 

 

Vycházka s programem
oslava MDD

1.A, 4.A

HrR, PH

 

Oslava MDD: vycházka do Okrouhlíku
hledání pokladu

2.B, 4.B

LI, MI, PL

 
2.6.
(Čt)
 

 

Výukový program: Nebe a led
Brno

7.B

HL, PV

 

MDD: vycházka k Okrouhlíku

2.A

DO

 

Koncert ZUŠ

 

 

 
3.6.
(Pá)
 

17:00

Pasování na čtenáře

1.B

VM

 
7.6.
(Út)
 

 

Školní výlet: Strážnicko

9.A

HM, PV

 

Školní výlet: Pálava

3.B, 4.A

HrR, SL

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

8.A

PaV, VL

 

Školní výlet: Jihlava

5.A

FL, VI

 
8.6.
(St)
 

13:30

Schůzka metodiků prevence
učebna 34

 

BR

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

8.A

PaV, VL

 

Školní výlet: Olomoucko

6.A

HR, PD

 

Školní výlet: Jihlava

5.A

FL, VI

 

Školní výlet: Adršpach

7.A

BA, LA

 

Školní výlet: Strážnicko

9.A

HM, PV

 
9.6.
(Čt)
 

 

Školní výlet: Strážnicko

9.A

HM, PV

 

Olympiáda žáků I. stupně
projekt Kahan

 

LI, MI

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

8.A

PaV, VL

 

Školní výlet: Olomoucko

6.A

HR, PD

 

Školní výlet: Adršpach

7.A

BA, LA

 
10.6.
(Pá)
 

 

Školní výlet: Strážnicko

9.A

HM, PV

 

Den s vláčky

1.B

LI, PH

 

Školní výlet: ZOO a Dino park Vyškov

5.B

FJ, VI

 

Školní výlet: Olomoucko

6.A

HR, PD

 

Školní výlet: Adršpach

7.A

BA, LA

 
15.6.
(St)
 

 

Školní výlet: Pernštejn

1.A, 2.B, 4.B

LI, MI, PH, PL

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

7.B

HL, PD

 
16.6.
(Čt)
 

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

7.B

HL, PD

 
17.6.
(Pá)
 

 

Školní výlet: Macocha

1.B, 2.A, 3.A

DO, FR, VM

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

7.B

HL, PD

 
20.6.
(Po)
 

8:00-12:00

Interaktivní projekce
projektové dny I. stupně

 

 

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

8.B

LA, PaV

 
21.6.
(Út)
 

8:00-12:00

Interaktivní projekce
projektové dny I. stupně

 

 

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

8.B

LA, PaV

 
22.6.
(St)
 

 

Školní výlet: Rožnov pod Radhoštěm

8.B

LA, PaV

 
24.6.
(Pá)
 

 

Hýbeme se s Mighty Shake
taneční hodiny pro vybrané třídy

1.A, 3.A, 6.A

 

 
27.6.
(Po)
 

7:55-11:30

Sportovní den II. stupně

6.A, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A

HL, HR, HM, KM, LA, PaV, PV, PD, VL

 
29.6.
(St)
 

7:55-11:30

Sportovní den I. stupně: 1. - 4. ročník

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B

DO, FR, HaM, HrR, LI, MI, PH, PL, SL, VM

 
30.6.
(Čt)
 

8:00

Slavnostní ukončení školního roku
před budovou školy

 

 

10:00

Rozloučení s deváťáky
Čechie

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři